Припортовий завод в Одесі повністю зупинив роботу через припинення поставок газу на підприємство.

Про це в понеділок, 30 квітня, повідомив перший заступник директора ОПЗ Микола Щурик на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні прийнято рішення про повну зупинку ОПЗ. Причина – отримання повідомлення від Укртрансгазу про порушення компанією ВЕК умов договору транспортування газу на ОПЗ і припинення подачі газу на завод”, – зазначив він.

Щурик також опублікував відповідний документ від Укртрансгазу.

В оприлюдненому повідомленні говориться, що транспортування природного газу, у зв’язку з порушенням договору з боку ТОВ Всеукраїнська енерго компанія (ВЕК), у точці виходу з газотранспортної системи, до якої підключена газорозподільна система ПАТ Одесагаз, припиняється о 7:00 26 квітня. Також у документі міститься вказівка ​​підприємству Одесагаз зупинити подачу газу на Одеський припортовий завод.

Передає Кореспондентhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2145489-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2145489-707x400-150x150.jpgКиївTimeЕкономікаГаз,Одеса,припортовий завод,УкртрансгазПрипортовий завод в Одесі повністю зупинив роботу через припинення поставок газу на підприємство. Про це в понеділок, 30 квітня, повідомив перший заступник директора ОПЗ Микола Щурик на своїй сторінці у Facebook. 'Сьогодні прийнято рішення про повну зупинку ОПЗ. Причина - отримання повідомлення від Укртрансгазу про порушення компанією ВЕК умов договору транспортування...| Київської області та України | Kiev Time