Від США – гроші на будівництво заводу, від України – сміття.

Інвестори з США та міська влада Борисполя уклали меморандум, за яким у місті побудують сміттєпереробний завод. Підприємство зможе обслуговувати як сам Бориспіль, так і сусідні райони – Баришівський і Березанський. Йдеться і про те, що новий завод зможе взяти на себе переробку частини столичного сміття. Про це в інтерв’ю виданню “Дело” розповів заступник міського голови Борисполя Микола Корнійчук.

За його словами, будівництво заводу обійдеться у 20 мільйонів доларів, він зможе переробляти до 100 тисяч тонн сміття на рік і в разі політичної та інвестиційної стабільності в Україні запрацює вже в 2020 році.

“Американці готові переробляти наше сміття, завдання міста – його зібрати. Важливим моментом для нас було те, що завод не буде зайвим вантажем для міського бюджету. Усі витрати на переробку американці беруть на себе”, – розповів Микола Корнійчук.

Наразі відомо, що на новому сміттєпереробному заводі відходи не просто спалюватимуть, а і вироблятимуть за рахунок цього електроенергію. Американська технологія також дозволяє переробляти велике сміття – двері, вікна, скло та старі автомобілі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві встановлять спеціальні контейнери для екологічно небезпечних відходів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Q5P9kEwx.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Q5P9kEwx-150x150.jpgYuliyaБориспільЕкологіяЕкономікаКиївська областьсміттєпереробний заводВід США - гроші на будівництво заводу, від України - сміття. Інвестори з США та міська влада Борисполя уклали меморандум, за яким у місті побудують сміттєпереробний завод. Підприємство зможе обслуговувати як сам Бориспіль, так і сусідні райони - Баришівський і Березанський. Йдеться і про те, що новий завод зможе взяти...| Київської області та України | Kiev Time