Ср. Тра 22nd, 2024

Переговори в ЄС про агроімпорт з України продовжаться, Єврокомісія готова до поступок

Переговори у ЄС щодо імпорту агропродукції з України відновляться в понеділок, повідомляє RMF24.

Як вказано, відеоконференція Домбровскіса з представниками п’яти країн Центральної Європи з питань імпорту сільгосппродукції з України у неділю “завершилася без домовленостей”.

“Переговори з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Болгарією продовжаться у понеділок на рівні міністрів сільського господарства”, – пише видання.

За даними RMF FM, “Єврокомісія готова піти на поступки”. “Інформація, отримана журналістом RMF FM, свідчить, що Єврокомісія готова розширити список товарів, які будуть заборонені до ввезення з України. Зрушення є і переговори йдуть у правильному напрямку, заявив RMF FM один з учасників зустрічі”, – пише видання.

Єврокомісія, як повідомляється, “готова розширити список товарів, заборонених до ввезення з України, за межі чотирьох продуктів, які були запропоновані минулого тижня”. “Поки що вона погодилася лише на заборону імпорту пшениці, кукурудзи, ріпаку та насіння соняшника. Тепер неофіційно йдеться про те, що вона готова додати до списку, на який поширюються обмеження на імпорт, й інші товари зі списку, представленого у п’ятницю міністрами сільського господарства п’яти країн, такі як яйця та м’ясо птиці”, – зазначає видання.Related Post