Сб. Кві 27th, 2024

Збірна України не змогла здобути пряму путівку на Євро-2024: Україна-Італія зіграли 2:0

Збірна УкраїниЗбірна України

У понеділок, двадцятого листопада, у заключному матчі групового етапу кваліфікації на чемпіонат Європи-2024 збірна України в Леверкузені приймала Італію.

Рахунок 0:0.

У першому таймі збірна Італії мала ігрову перевагу, проте українська команда також мала кілька небезпечних моментів.

У другому таймі збірна України кинула всі сили, щоб здобути 3 очки, але й італійці також не відійшли в глуху оборону.

У компенсований час Мудрик увірвався до штрафного, де був зупинений захисником італійців, але арбітр показав, що порушення правил не було.

Відбір Євро-2024

Група С

10-й тур

Україна – Італія – 0:0

Євро

Чемпіонат Європи з футболу (Євро) — це одне з найпрестижніших та найочікуваніших футбольних подій в світі. Цей турнір проводиться що чотири роки, і його учасники — національні збірні команди з Європи. Євро є аналогом Кубка світу для європейських команд.

Основні риси та інформація про Євро:

1. Учасники:
    • У турнірі беруть участь збірні команди з країн Європи, які пройшли кваліфікаційний раунд.
  2. Формат:
    • Зазвичай участь у турнірі бере 24 команди, які поділені на шість груп по чотири команди. Після групового етапу відбуваються відбіркові і плей-офф матчі до фіналу.
  3. Місце та розклад:
    • Локації турніру змінюються кожний раз, і матчі проводяться на різних стадіонах в участь беручих країнах. Матчі розподілені між кількома містами.
  4. Історія:
    • Перший Чемпіонат Європи відбувся в 1960 році, і з того часу він став однією з найпрестижніших футбольних подій світу.
  5. Фінальний матч:
    • Фінальний матч визначає чемпіона Європи. Фінал проводиться на найбільшому стадіоні серед усіх використовуваних під час турніру.
  6. Популярність та глядацька аудиторія:
    • Євро має велику глядацьку аудиторію та є однією з найбільш очікуваних футбольних подій для шанувальників з усього світу.

Останній чемпіонат Європи відбувся у 2021 році через зміни у графіку, пов’язані з пандемією COVID-19. Наступний турнір, згідно звичайному графіку, повинен відбутися в 2024 році.