На Київщині поліцейські та КОРД затримали злочинці банду злочинців, які гастролювали в багатьох регіонах України та грабували бутіки.

Банду крадіїв затримали на Київщині. На їх слід злочинців правоохоронці вийшли після того, як вони винесли з миколаївського магазину шуб на чотири мільйони гривень.

Злодії гастролювали по всій Україні, грабували бутики з елітним крамом. До кожної крадіжки ретельно готувалися: під виглядом поважних покупців спершу приходили та вивчали систему безпеки. Саме пограбування вкладалося в дві хвилини, а з місця злочинів крадії тікали на авто з іноземними номерами.

Саме з метою затримання підозрюваних прибув спецзагін КОРД та 60 правоохоронців із Миколаєва. Одночасно вони провели 11 обшуків, затримали чотирьох чоловіків. Більшу частину награбованого знайшли в їхніх помешканнях. Щоби вивезти всі вкрадені речі, знадобилося десять автомобілів. Правоохоронці встановлюють причетність групи до схожих крадіжок в інших областях.

“Це стійка організована злочинна група, де є організатор, чіткий розподіл ролей, де є епізоди, над котрими нам ще належить попрацювати, щоби це довести та їм закинути”, – пояснив начальник Центрального відділу поліції Миколаєва Руслан Осипенко.

 

Джерело: 1+1