ПАТ «Київенерго» вимкнуло опалення в офісі НАК “Нафтогаз України”.

Про це йдеться у повідомленні Київенерго у Facebook.

“На ранок ми отримали чимало заявок від балансоутримувачів будинків на відключення опалення, в тому числі й від НАК «Нафтогаз України». Нагадаємо, юридичні особи, ЖБК та ОСББ можуть подати заявку на відключення від теплоносія в будь-який час”, – йдеться у повідомленні.

У ПАТ «Київенерго»повідомили, що масове відключення столичних будинків від централізованого опалення розпочнеться після розпорядження КМДА про завершення опалювального сезону.

“Згідно з чинним законодавством, підставою для цього є середня температура повітря вище + 8°С протягом 3-х діб поспіль. У першу чергу постачання тепла припиняється адміністративним будівлям, потім – житловим будинкам, дитсадкам, школам і лікарням. Зупинка системи централізованого опалення триває кілька днів”, – нагадали у компанії.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/18355636_303.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/18355636_303-150x150.jpgKiev-TimeЕкономікаКиївНафтогаз,опаленняПАТ «Київенерго» вимкнуло опалення в офісі НАК 'Нафтогаз України'. Про це йдеться у повідомленні Київенерго у Facebook. 'На ранок ми отримали чимало заявок від балансоутримувачів будинків на відключення опалення, в тому числі й від НАК «Нафтогаз України». Нагадаємо, юридичні особи, ЖБК та ОСББ можуть подати заявку на відключення від теплоносія в будь-який час',...| Київської області та України | Kiev Time