Незабаром у Києві з’явиться ще один дитячий майданчик. Про це свідчать дані щодо відповідної державної закупівлі, розміщені в системі ProZorro.

Майданчик буде розташована на бульварі Перова. Спочатку міська влада планувала витратити на облаштування майданчика 700 000 грн. Однак під час проведення торгів ремонтна компанія “ІЗОЛ” вирішила знизити свої вимоги до 691 500 грн. Поки що учасники торгів чекають рішення, однак “ІЗОЛ” є попередніми фаворитом.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в центрі Києва проходять два мітинги. Один з них – суто політичний, направлений проти олігархів, а другий представляє інтереси автолюбителів, які віддають перевагу нетрадиційну реєстрацію.

Новини Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-bulvari-Perova-pobuduyut-dytyachyj-majdanchyk-majzhe-za-700-000-grn..jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-bulvari-Perova-pobuduyut-dytyachyj-majdanchyk-majzhe-za-700-000-grn.-150x150.jpgKievTimeВладаДніпровський районКиївКультураСуспільствобульвар Перова,дитячий майданчик,торгиНезабаром у Києві з'явиться ще один дитячий майданчик. Про це свідчать дані щодо відповідної державної закупівлі, розміщені в системі ProZorro. Майданчик буде розташована на бульварі Перова. Спочатку міська влада планувала витратити на облаштування майданчика 700 000 грн. Однак під час проведення торгів ремонтна компанія 'ІЗОЛ' вирішила знизити свої вимоги до...| Київської області та України | Kiev Time