Чт. Тра 23rd, 2024

В Україні скасували більше ста автобусних маршрутів до Польщі та рф

Після певних перевірок в Україні закрили 280 міжнародних автобусних маршрутів. Серед них половина – це рейси до Польщі, а саме, сто сорок маршрутів. Друга половина – перевезення до країни-агресора (рф).

Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури.

Як відомо, таке рішення було прийнято після проведення верифікації перевезень у польському напрямку та пошуку рейсів у напрямку росії.

З 280 скасованих маршрутів це:

  • 188 – маршрути без відповідних дозволів із боку Польщі;
  • 140 – маршрути у напрямку до країни-агресора;
  • 22 – автобуси до Польщі, заяви про закриття яких подали перевізники.

Міністр інфраструктури Сергій Деркач заявив, що це тільки початок великих змін у сфері міжнародних маршрутів. Це зачепить усі міжнародні перевезення. Він розповів, що такі заходи дозволять побачити реальну ситуацію з перевезеннями і, зокрема, планувати роботу сервісу для перетину кордону автобусами.

Також, за словами Деркача, верифікація всіх маршрутів – це можливість розширення ринку. Адже через певний маршрут лише на папері інший перевізник не може відкрити маршрут та надавати відповідні послуги.

Крім того, після верифікації маршрутів до Польщі та закриття рейсів до росії перевірки будуть проведені і на маршрутах, які ведуть до інших країн. Окрему увагу буде приділено маршрутам, які пролягають через тимчасово окуповані території.Related Post