Вт. Тра 7th, 2024

Купити фермерське сільське господарство. Страусова ферма як бізнес

Сер10,2023 #Спецрежим ПДВ
Страусова фермаСтраусова ферма

Не секрет, що страусівництво потребує чималих фінансових витрат на власний утримання. Пташенята, інкубаційні яйця, придбання інкубаторів, створення огорожі та оренда земельної ділянки обійдуться власникові в кругленьку суму, але в перспективі даний бізнес приречений з торицею окупитися.

Попит на продукти, що є результатами розведення страусів, величезний.

Сфери застосування продуктів страусівництва.

Ви здивуєтеся, але бізнес вирощування страусів є буквально безвідходним виробництвом. Підвищеним попитом користуються:

  • Страусове перо.
  • Яйця.
  • Пазурі. Ювелірна індустрія використовує подрібнені в порошок пазурі для шліфування дорогоцінного каміння.
  • Страусиний жир використовується в медицині та для виробництва деяких косметичних засобів.
  • Шкаралупа. Порожні яйця гравірують або піддають художньому розпису, роблячи з них красиві та дорогі сувенірні вироби.
  • Шкіра. Даний вид шкіри вважається екзотикою, проте один страус здатний принести від одного до півтора метра якісної шкіри, що йде на виробництво взуття, сумок і не тільки.
  • М’ясо. Страусятина вважається винятковими гурманами і вважається найякіснішим м’ясом.
  • Агротуризм. Страусівництво – це досить новий бізнес, який привертає увагу цікавих. Екскурсії страусиною фермою приречені користуватися популярністю.

Страусиний бізнес та терміни його окупності.

Середній клас, наприклад, продовжує сприймати страусиний ринок як щось вкрай специфічне. Роблячи продукцію доступнішою, можна потроху розширювати ринок.

Застосування правильної господарської політики та хороші знання тонкощів процесів вирощування страусів можна домогтися не лише досить високих показників рентабельності господарства, а й повністю окупити бізнес за два з половиною – три роки.

Аграрний сектор – дуже важливий елемент державної економіки, тому держава всіма можливими способами прагне підтримувати фермерів-початківців. Особливий режим ПДВ якраз і спрямований на те, щоб допомогти підприємцю швидше стати на ноги.

Що таке спеціальний податковий режим.

Спецрежим ПДВ – особливим чином організований Податковим кодексом спосіб сплати податків та створення дещо спрощеного режиму оподаткування для дрібних індивідуальних підприємців, виробників сільгосптоварів та власників фермерського сільського господарства.

Спецрежим ПДВ та його позитивний вплив на фермерське сільське господарство.

Можливість підприємства застосовувати особливий режим ПДВ має кілька незаперечних переваг:

  • Ферма може не сплачувати податок на додану вартість у разі ввезення товару з-за кордону.
  • Спецрежим дозволяє відстрочити до бюджету сплату непрямого податку, що проводиться реалізатором під час продажу товару, послуг, роботи та ін. А значить, що у ферми в разі чого, може залишитися деяка сума вільних коштів, які можна пустити на укладання угод або термінове придбання, наприклад, інкубатора, що вийшов з ладу, та ін.
  • Особливі умови оподаткування дозволяють зробити процес сплати податків максимально зрозумілим, чому підприємцю набагато простіше стає виконувати власні зобов’язання та оптимізувати управління фінансами.

Адвокатське об’єднання “Zigma” має чудове підприємницьке чуття. Кожна з готових фірм представлених на сайті zigma.com.ua потенційно виграшний бізнес. Незалежно від того, продають вони фінансову, будівельну чи іншу компанію.

Якщо ви мрієте почати власну справу, то не варто витрачати час на затяжний старт – купівля готової компанії – це те, що дозволить вам почати впроваджувати власні інноваційні задуми з першого дня.



Related Post