Ср. Кві 24th, 2024
Скляні офісні перегородкиСкляні офісні перегородки

Переваги скляних перегородок

Концепція «openspace» вже понад 50 років переважає в дизайні офісних приміщень. Її мета – створити спільний робочий простір, у якому співробітникам буде комфортно перебувати та функціонувати. Однак до того, як з’явилася можливість здійснювати монтаж офісних перегородок зі скла, досягти такого ефекту було досить складно.

Сучасні тенденції у дизайні офісних приміщень

Якщо спрощувати, то зараз у дизайні офісних приміщень діють два основні підходи. Корпоративний та індивідуальний. Корпоративний – це якраз про «опенспейс», «корпоративну культуру» та загальне робоче середовище. Індивідуальний – це для нових невеликих компаній з обмеженим штатом, у яких намагаються створювати комфортну та затишну атмосферу. Обидва підходи досить ефективні, щоправда, кожен у своїй сфері. Але сьогодні ми говоритимемо саме про «корпоративний» дизайн, оскільки він значно складніший і, за багатьма пунктами, цікавіший.

1964 року архітектор із США Роберт Пропст вигадав, а потім і реалізував, оригінальну ідею – «відкритий офіс». Великий загальний робочий простір, розділений на індивідуальні комірки перегородками. Ідея сподобалася практично всім – і працівникам, які здобули хоч якусь приватність, і роботодавцям, оскільки організовувати такі простори стало набагато простіше, як і контролювати діяльність працівників у них. І «кубікли», як почали називати ці комірки, на довгі роки стали символом роботи в офісі.

Ось тільки незабаром стало зрозуміло, що для працівників плюсів у кубіклів не так уже й багато. Так, перегородки краще, ніж просто окремі столи, що стоять поруч, але ненабагато. Все ще заважає шум, все ще недостатньо приватності, все ще є заздрість до колег вищого рангу, які мають власні окремі приміщення. Та й «відчуття спільності з колегами» якось не наставало, навіть попри різні корпоративні хитрощі. Ні, для когось кубікли були досить зручним рішенням, але не для всіх. Потрібно було щось нове. І цим “новим” стали скляні офісні перегородки.

скляні офісні перегородки

Переваги скляних офісних перегородок

Скляні офісні перегородки виявилися ефективнішими за кубікли відразу за багатьма показниками.

  • Дійсно відкритий простір. Перегородки все ще були візуальними бар’єрами і обмежували огляд, на відміну від скляних панелей. При цьому в тих ситуаціях, коли була потрібна максимальна приватність, можна було використовувати матове скло, яке все ще пропускало світло, але заважало розібрати деталі того, що відбувалося за ним.
  • Гарна звукоізоляція. На рівні окремих кімнат, але за менші гроші. Можна навіть повністю усунути будь-який зовнішній шум, якщо вибрати відповідні моделі.
  • Простота перепланування. Не складніше, ніж у випадку з кубіклами. Щоправда, для встановлення кріплень і напрямних, особливо стельових, все ще потрібне спеціальне обладнання, тому суто самотужки з цим не впоратися – доводиться замовляти послугу у фахівців, наприклад, з компанії Panorama Sklo.
  • Ефективне освітлення. Навіть матові скляні панелі непогано пропускають світло, дозволяючи не тільки заощадити на окремих світильниках для кожної комірки, але й за рахунок ефективного використання зовнішнього освітлення, трохи візуально збільшити внутрішній простір.
  • Позитивний психологічний вплив. Скляні офісні перегородки дозволяють одночасно і приватність для кожного працівника забезпечити, і відчуття спільності та роботи в єдиному просторі зберегти. І це досить позитивно відбивається на психологічній атмосфері у колективі.
  • Безпека. Сучасні скляні офісні перегородки дуже міцні. Вони і вагу людини витримують, і випадкові удари. А за рахунок установки стельових напрямних, можна мінімізувати ризик випадково спіткнутися об «поріг». Так, скло все ще можна розбити, але для цього потрібно цілеспрямовано докласти зусиль. Але навіть у цьому випадку воно розлетиться на великі уламки без гострих граней, тож порізатися їми не вийде.

Висновок

Як бачите, переваг у скляних офісних перегородок достатньо. Особливо, якщо їх правильно встановити. Тобто – використовуючи сучасні матеріали, правильні інструменти та європейські технології, як це роблять у Panorama Sklo. Ми також працюємо з дизайном офісних приміщень будь-якої складності, причому як реалізовуючи готові проєкти, так і розробляючи їх з нуля. І здійснюємо їх подальше гарантійне обслуговування.

Додайте до цього цілком доступні, за мірками України, ціни, різні способи оплати, швидке та чітке проведення робіт по безрамному склінню, величезний досвід та купу відгуків від задоволених реальних клієнтів – і ви зрозумієте, чому варто співпрацювати саме з нами. Отже, якщо ви хочете, щоб ваш офіс відповідав усім сучасним тенденціям функціонального та красивого дизайну – звертайтесь до нас!Related Post