Відеохостинг YouTube є одним із найпопулярніших сервісів компанії Google в Україні і у всьому світі. Для бажаючих отримати більше комфорту від перегляду відео та для більш зручного використання Ютуб, доступна платна підписка, яка надає розширені можливості користувачам цього відеосервісу.

Платна передплата YouTube Premium: основні переваги

  • Немає реклами. Жодних настирливих рекламних оголошень, які постійно переривають перегляд (окрім тих, які вбудовує в своє відео автор каналу).
  • Кнопка “Зберегти”, натискання на яку завантажує відео на пристрій, для подальшого перегляду без доступу до Wi-Fi, при завантаженні варто враховувати доступний об’єм пам’яті пристрою.
  • Фоновий режим — використання мультизадачності, тобто відтворення одночасно з роботою будь-якої іншої програми або при вимкненому екрані.
  • Режим “Тільки аудіо” — слухати улюблені треки можна одночасно граючи на телефоні, займаючись у залі, вийшовши на пробіжку або в будь-якому іншому випадку, коли потрібен лише звук.
  • Одна передплата для всіх пристроїв користувача: смартфон, телевізор, ноутбук, планшет та комп’ютер. За умови, що при цьому використовується один і той же обліковий запис.
  • Доступна вартість. Місячна передплата за ціною двох чашок кави – від 50 гривень, залежно від типу передплати: індивідуальна чи сімейна. А оформити річну передплату на YouTube Premium можна ще вигідніше, наприклад, на сайті playmusic.com.ua ця опція доступна всього за 550 гривень на рік.

YouTube Premium

Що ще входить до пакету YouTube Premium

YouTube Premium — це можливість зручно і комфортно проводити своє дозвілля та отримати доступ до додаткових сервісів.

Платна підписка на YouTube Premium відкриває доступ до YouTube Music та YouTube Originals. Фактично, оплативши один сервіс, передплатник отримує доступ одразу до трьох додатків. Ці сервіси не так широко відомі, як сам відеохостинг, але, безумовно, мають свої переваги.

YouTube Music — популярні пісні, подкасти, найкращі плейлисти, альбоми та рекомендації. Музика без реклами, завантаження до 50 000 треків на пристрій та фонове відтворення. Подібні можливості пропонує підписка на музичний сервіс Apple Music.

YouTube Originals — колекція фільмів, серіалів і телешоу, що постійно поповнюється. З оригінальним озвученням та субтитрами на багатьох мовах. Відмінна можливість не тільки переглянути улюблений фільм, а й прокачати свій рівень англійської.