Терористи незаконного збройного формування “ЛНР” на Донбасі розповсюдили фейкову новину про обстріл українськими військовими парадної техніки терористів. Техніка мала брати участь у параді терористів 9 травня.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

У матеріалі терористів, опублікованому на одному з ресурсів бойовиків “ЛІЦ”, йдеться про те, що сили АТО вночі начебто свідомо обстріляли військову техніку, яку готували до параду до Дня Перемоги 9 травня.

За словами бойовиків, українська артилерія начебто завдала удару по району Луганська, де відбувається підготовка до параду. Внаслідок “атаки” було пошкоджено радянський танк Т-34, а також чотири одиниці техніки, яка належала так званій “народній міліції”.

Проте у прес-центрі штабу АТО спростовують фейкову інформацію.

“За даними розвідки штабу АТО у зазначеному районі зосередження військової техніки, яке ще кілька днів тому фіксували спостерігачі СММ ОБСЄ, сталося загоряння автомобіля, від якого пожежа перекинулася на решту техніки. Припускається, що один з автомобілів був завантажений боєприпасами, що й здетонували внаслідок пожежі”, – йдеться у повідомленні.

За інсайдерською інформацією військових, розвідка бойовиків не фіксувала пересування підрозділів української артилерії до зазначених позицій. Не бачили змін дислокації і спостерігачі ОБСЄ.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ca141a7a66b33bc723e0bc70f21bb994-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ca141a7a66b33bc723e0bc70f21bb994-707x400-150x150.jpgКиївTimeВійна з Росієюбойовики,військова техніка,Донбас,лнр,обстріл,фейкТерористи незаконного збройного формування 'ЛНР' на Донбасі розповсюдили фейкову новину про обстріл українськими військовими парадної техніки терористів. Техніка мала брати участь у параді терористів 9 травня. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО. У матеріалі терористів, опублікованому на одному з ресурсів бойовиків 'ЛІЦ', йдеться про те, що сили АТО вночі начебто свідомо обстріляли...| Київської області та України | Kiev Time