Для жителів Білої Церкви національний оператор запустив нову лінійку тарифів “Київстар Всі разом” і “Домашній інтернет”. Порівняно з попередніми тарифами, ці коштують у декілька разів дешевше.

Згідно з інформацією, розташованої на сайті мобільного оператору, використання фіксованого інтернету зі швидкістю 100 Мб/с (послуга “Домашній інтернет”) за рік складе лише 120 грн. Це 10 гривень на місяць. Київстар запевняє, що у порівнянні з найближчим конкурентом, ціна даної послуги майже в п’ять разів дешевше, ніж у найближчого конкурента (45 грн. на місяць зі швидкістю 5 Мб/с). Але є умова – підключити новий тариф можуть лише нові абоненти.

Також для вже дійсних абонентів, компанія пропонує спеціальний тариф “Київстар Всі разом”, який дозволяє платити 65 грн. на місяць за інтернет та одночасно за мобільний зв’язок. У цьому тарифі Київстар пропонує домашній інтернет зі швидкістю 100 Мб/с і пакет послуг для мобільного: безлім у своїй мережі, 50 хвилин на інші мережі і 3000 Мб мобільного інтернету.

Нові тарифи можна підключити в одному з фірмових магазинів Київстар. Якщо ви вже користуєтеся мобільним зв’язком передплаченої форми і Домашнім Інтернетом від Київстар, ви можете самостійно подати заявку через систему “Мій Київстар”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/2-707x400.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/2-707x400-150x150.pngКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Київстар,тарифи,телекомунікаційні послугиДля жителів Білої Церкви національний оператор запустив нову лінійку тарифів 'Київстар Всі разом' і 'Домашній інтернет'. Порівняно з попередніми тарифами, ці коштують у декілька разів дешевше. Згідно з інформацією, розташованої на сайті мобільного оператору, використання фіксованого інтернету зі швидкістю 100 Мб/с (послуга 'Домашній інтернет') за рік складе лише 120 грн....| Київської області та України | Kiev Time