2 березня КП “Агенція стратегічного розвитку” організувала бізнес-зустріч “Клуб менторів” в одному з найдорожчих готелів Білої Церкви “Lepsza Садиба”.

Мета заходу: досвідчені бізнесмени поділилися досвідом розвитку бізнесу з випускниками Школи малого та середнього підприємництва.

Геннадій Дикий у робочий час був присутній на заході як приватна особа, а саме – засновник “Будмаркету” та член наглядової ради КАТП-1028, 40% акцій якого тепер належать родині мера.

За словами Олександра Прилуцького, захід відбувся у бюджетному варіанті: 300 грн. за годину оренди приміщення (орендували 3 години) + кава. Усе інше для запланованого фуршету привіз Вадим Маршалок. Він, до речі, був одним із трьох менторів, які навчали молодих бізнесменів азам підприємництва. Крім нього, серед спікерів були Антоніна Кураченко – виконавчий директор ТОВ “Завод пакувального обладнання “Термо-Пак”. Директор цього підприємства Яків Усенко, як і Вадим Маршалок, є членами Виконкому Білоцерківської міськради.

Мабуть, аби не виникало питань у надокучливих журналістів, захід в останню хвилину вирішили зробити закритим.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/slide-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/slide-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільство"Клуб менторів",бізнес-зустріч,Біла Церква,Вадим Маршалок,Геннадій Дикий,Олександр Прилуцький,Яків Усенко2 березня КП 'Агенція стратегічного розвитку' організувала бізнес-зустріч 'Клуб менторів' в одному з найдорожчих готелів Білої Церкви 'Lepsza Садиба'. Мета заходу: досвідчені бізнесмени поділилися досвідом розвитку бізнесу з випускниками Школи малого та середнього підприємництва. Геннадій Дикий у робочий час був присутній на заході як приватна особа, а саме - засновник 'Будмаркету'...| Київської області та України | Kiev Time