У Київській області викрили банду викрадачів автомобілів.Як повідомив в Telegram Департамент карного розшуку МВС, 20 вересня затримані організатор і чотири учасники злочинної організації, яка займалася угонами на території всієї України.

“Умільці” злочинного справи, використовуючи спеціальні прилади, отримували доступ до авто і без будь-яких перешкод незаконно викрадали транспортний засіб. Відомо про вчинення зазначеною групою близько 20 епізодів викрадень. Реальна кількість злочинів, місцезнаходження інших викрадених авто (або їх деталей) встановлюється “, – йдеться в повідомленні.За місцем проживання затриманих, в гаражах і місцях розукомплектування транспорту в Києві, Київській, Рівненській та Одеській областях проведено 17 обшуків.”Виявлено та вилучено чимало всього, в тому числі спецтехніку для прописки ключів до авто, для відкриття та заклади автомобілів, рації, пістолети, патрони, десятки мобільних телефонів, чимало свідоцтв про реєстрацію т / з, державних номерних знаків, кілька водійських посвідчень, комплекти ключів від авто, 88 фар до автомобілів різних марок, 17 панелей приладів, цифрові магнітоли, панелі клімат-контролю, бортові комп’ютери та інше “, – зазначили у відомстві.

Зараз тривають слідчі дії.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Na-Kyyivshhyni-spijmaly-bandu-shho-krala-avto-po-vsij-Ukrayini.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Na-Kyyivshhyni-spijmaly-bandu-shho-krala-avto-po-vsij-Ukrayini-150x150.jpgKievTime-HistoryКиївська областьКриміналКиївська обл.,МВСУ Київській області викрили банду викрадачів автомобілів.Як повідомив в Telegram Департамент карного розшуку МВС, 20 вересня затримані організатор і чотири учасники злочинної організації, яка займалася угонами на території всієї України. 'Умільці' злочинного справи, використовуючи спеціальні прилади, отримували доступ до авто і без будь-яких перешкод незаконно викрадали транспортний засіб. Відомо про...| Київської області та України | Kiev Time