19 вересня 2020 року у парку Слави, біля меморіалу загиблим воїнам, відбулась традиційна акція з нагоди 77-ї річниці визволення міста Гребінка та Гребінківщини від нацистських окупантів. Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто боронив місто від ворога у роки Другої світової війни.

Вшанувати пам’ять земляків, які віддали своє життя, захищаючи рідний край у Другій світовій війні, завітали керівники міста та району, представники ветеранської організації та громадськості.

Вітаючи присутніх, міський голова Віталій Колісніченко закликав завжди пам’ятати величний подвиг визволителів рідної землі, зазначивши, що мужність і вірність своїй Батьківщині ветеранів Другої світової війни є прикладом для нинішніх патріотів, які сьогодні боронять свою державу.
«Наразі Україна переживає, мабуть, найважчі часи за всю історію свого існування в якості незалежної держави, бо саме її незалежність та суверенність знаходяться під великою загрозою. Сучасні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності, а тому ми твердо віримо у нашу перемогу!» – зазначив Віталій Іванович.

Зі словами вдячності та поваги до ветеранів Другої світової війни виступив голова ветеранської організації Валентин Неруш. У своїй промові  він наголосив на необхідності патріотичного виховання молоді, побажав  миру та благополуччя в країні.

Цього дня урочисте покладання квітів відбулося і до пам’ятника Герою Радянського Союзу Г.С. Кагамлику, пам’ятника Героям Визволителям та до всіх пам’ятних місць, розташованих на території громади.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/s06987333.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/s06987333-150x150.pngKievГребінкиКиївська областьПодіїСуспільствоГребінка19 вересня 2020 року у парку Слави, біля меморіалу загиблим воїнам, відбулась традиційна акція з нагоди 77-ї річниці визволення міста Гребінка та Гребінківщини від нацистських окупантів. Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто боронив місто від ворога у роки Другої світової війни. Вшанувати пам'ять земляків, які віддали своє...| Київської області та України | Kiev Time