На спецлінію 102 надійшло повідомлення від жительки Києво-Святошинського району про те, що група людей розбила вікно в її приватному будинку і таким чином, коли жінки не було вдома, проникла всередину.

В будинку знаходилася її 11-річна донька, – повідомляє прес-служба Нацполіції.

Дівчинку, яка має захворювання серця, зловмисники силоміць викинули з будинку на вулицю разом з речами.

Дитину з місця події забрала швидка допомога.

Працівники Києво-Святошинського відділу поліції оперативно відреагували на повідомлення і швидко прибули на місце події.

Встановлено, що чоловіки діяли цинічно та зухвало – за підготовленим заздалегідь планом та без жодних законних підстав, адже щодо зазначеного приватного будинку й досі тривають судові спори.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/17-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/17-1-150x150.jpgadminКиївська областьКриміналСуспільствоНа спецлінію 102 надійшло повідомлення від жительки Києво-Святошинського району про те, що група людей розбила вікно в її приватному будинку і таким чином, коли жінки не було вдома, проникла всередину. В будинку знаходилася її 11-річна донька, – повідомляє прес-служба Нацполіції. Дівчинку, яка має захворювання серця, зловмисники силоміць викинули з будинку на...| Київської області та України | Kiev Time