Сьогодні стало відомо, що під час оперативно-профілактичної операції “Зброя та вибухівка”, у двох жителів Київщини знайшли перероблений пістолет та осколочну гранату ф-1, більш відому як “лимонка”

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на сайт ГУ Національної поліції в Київській області.

З метою стабілізації оперативної обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки на території Київської області продовжується оперативно-профілактична операція “Зброя та вибухівка”.

У Василькові в перехожого під час поверхневого огляду поліцейські вилучили газовий пістолет з ознаками переробки. Чоловік пояснив, що зброю він знайшов просто неба кілька днів тому.

Також “вибухову” знахідку вилучили працівники Києво-Святошинського відділу поліції у жителя с. Гореничі. За його словами гранату Ф-1 із запалом він теж знайшов у селі на дорозі.

Вилучені речові докази направлено на проведення відповідних експертиз.

За виявленими фактами відкрито кримінальні провадження за ч.1 ст.263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Триває слідство.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/f804251dff53c207d31e8a86cb8b20a2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/f804251dff53c207d31e8a86cb8b20a2-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьзброя,КиївщинаСьогодні стало відомо, що під час оперативно-профілактичної операції 'Зброя та вибухівка', у двох жителів Київщини знайшли перероблений пістолет та осколочну гранату ф-1, більш відому як 'лимонка' Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на сайт ГУ Національної поліції в Київській області. З метою стабілізації оперативної обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів...| Київської області та України | Kiev Time