Співробітники Служби безпеки України вилучили на Київщині зброю та боєприпаси, незаконно вивезені з району проведення антитерористичної операції.

Про це повідомляє ГУ СБУ у м.Києві та Київській області на сторінці у faebook.

Правоохоронці встановили, що мешканець одного з районних центрів Київщини зберігав арсенал військових засобів ураження в орендованих приміщеннях колишніх насосних станцій.

Зброю зловмисник особисто привозив з району проведення антитерористичної операції після поїздок в особистих справах.

Під час обшуків вказаних приміщень оперативники спецслужби виявили гранату РГД-5 з запалом, ручний кулемет Калашникова, димову шашку та понад дві сотні набоїв різного калібру. Вилучену зброю направлено на експертизу.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.

Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з працівниками поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1-Kyyivshhyna_-SBU_zbroya-vvezena-iz-rajonu-provedennya-ATO-218x150-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1-Kyyivshhyna_-SBU_zbroya-vvezena-iz-rajonu-provedennya-ATO-218x150-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналАТО,вивезення зброї з АТО,зброя,Київщина,СБУСпівробітники Служби безпеки України вилучили на Київщині зброю та боєприпаси, незаконно вивезені з району проведення антитерористичної операції. Про це повідомляє ГУ СБУ у м.Києві та Київській області на сторінці у faebook. Правоохоронці встановили, що мешканець одного з районних центрів Київщини зберігав арсенал військових засобів ураження в орендованих приміщеннях колишніх насосних станцій. Зброю...| Київської області та України | Kiev Time