На Варшавській трасі проводяться ремонтні роботи. Через це підприємство “Крамар Еко” планує тимчасово вивозити сміття від багатоповерхівок у нічний час.

На фейсбук-сторінці підприємства повідомляється: “Шановні мешканці м. Буча/смт Гостомель! Повідомляємо, що в зв’язку з реконструкцією автомобільної дороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин (Варшавка) задля вчасного обслуговування в сфері поводження з відходами ми змушені тимчасово перейти на вивіз відходів з контейнерних майданчиків від багатоповерхових будинків в нічний час з 26.10.2020 року. Вивіз відходів від приватних домоволодінь буде здійснюватися в денний час згідно з графіком. Перепрошуємо за тимчасові незручності”.

Ремонт на Варшавській трасі розпочався ще 12 жовтня.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/Gostomel.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/Gostomel-150x150.pngKievБучаГостомельКиївська областьПодіїСуспільствоБуча,Варшавська траса,Гостомель Київська областьНа Варшавській трасі проводяться ремонтні роботи. Через це підприємство “Крамар Еко” планує тимчасово вивозити сміття від багатоповерхівок у нічний час. На фейсбук-сторінці підприємства повідомляється: “Шановні мешканці м. Буча/смт Гостомель! Повідомляємо, що в зв’язку з реконструкцією автомобільної дороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин (Варшавка) задля вчасного обслуговування в сфері...| Київської області та України | Kiev Time