У Білій Церкві розпочали реконструкцію стадіону “Трудові резерви” (відео)

У Білій Церкві розпочалися роботи з реконструкції стадіону “Трудові резерви”. На капітальний ремонт стадіону з державного бюджету було виділено близько 20 млн. грн.

За інформацією прес-служби Білоцерківської міськради, реконструкція стадіону стала модливою завдяки сприянню народного депутата України Хвичі Мепарішвілі.

Здійснюватимуть капітальну реконструкцію у три етапи, під час яких буде відновлено футбольне поле та легкоатлетичні доріжки, проведено ремонт глядацьких трибун, відбудеться оновлення фасаду та зовнішнього вигляду споруди. Орієнтовний термін виконання робіт – два роки.

Повідомляє 10 липня 04563.com.ua


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Trudovi_rezervy_Bila_TSerkva-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Trudovi_rezervy_Bila_TSerkva-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,реконструкція,стадіон "Трудові резерви"У Білій Церкві розпочалися роботи з реконструкції стадіону 'Трудові резерви'. На капітальний ремонт стадіону з державного бюджету було виділено близько 20 млн. грн. За інформацією прес-служби Білоцерківської міськради, реконструкція стадіону стала модливою завдяки сприянню народного депутата України Хвичі Мепарішвілі. Здійснюватимуть капітальну реконструкцію у три етапи, під час яких буде відновлено футбольне поле...| Київської області та України | Kiev Time

Sorry, comments are closed for this post