Сб. Тра 18th, 2024

Скільки ще можна «заробляти» на війні та на військових?, – Микола Конопелько

КМДА Київська Міська Державна АдміністраціяКМДА Київська Міська Державна Адміністрація

? Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту провів аудит КНП «Київський мiський центр нефрологiї та дiалiзу» підпорядкований Департаменту охорони здоров‘я КМДА.
В результатах аудиту вказані втрати бюджету на 14,1 млн грн та намагання завдати збитків ще на 13,8 млн грн. (Фото 1)
Вказані втрати бюджету виникли в результаті завищення цін будівельних робіт, а також виконання робіт ТОВ «Абсолют-Клімат» не передбачених договорною ціною з КНП «Комунальний міський центр нефрології та діалізу».
☝️ Цікаво те, що цей же самий підрядник ТОВ «Абсолют-Клімат» виграв у цьому році абсолютно всі 10 тендерів на загальну суму у 1,1 млрд грн на капітальний ремонт реабілітаційного центру в Оболонському районі. Це були 8 тендерів по 72 млн грн на ремонти поверхів (окремо по тендеру на кожен поверх), тендер на 16 млн та тендер на 534 млн грн на ремонт покрівлі, фасаду та заміну вікон.
✅ Вчора відбулося виїздне засідання Тимчасової контрольної коміссії Київради з питань перевірки видатків бюджету під час воєнного стану, де депутати встановили факти правопорушень.
? Будівельні роботи відбуваються без дозвільної документації. Відсутній Дозвіл на будівництво, Договір на виконання будівельних робіт та Розпорядження КМДА щодо затвердження кошторисної вартості.
? Зафіксовано під протокол свідчення керівника лікарні як замовника робіт, представника департаменту охорони здоров‘я як розпорядника коштів та представника генпідрядника ТОВ «Абсолют-Клімат» що відбувається заміна металопластикових вікон!
Металопластикових вікон на …
Увага! ?
Металопластикові вікна!
Двохсекційні вікна чомусь міняють на трьохсекційні меншого розміру, мабуть щоб додати робіт на віконні відкоси.
☝️ Відбувається намагання сховати частину робіт, на котрі немає дозвільної документації та затвердження вартості в попередні тендерні контракти.
Вивчаємо уважно попередні тендерні контракти. І там, о диво, немає робіт по заміні вікон. ?‍♂️ (останнє фото)
Тобто по повній програмі ведуться будівельні роботи по тендеру на 534 млн грн без дозвільної документації і без виконання відповідних процедур замовником та розпорядником коштів.
Вже виконано 80% робіт з ремонту покрівлі, велика кількість робіт по заміні вікон та частина фасадних робіт, що засвідчено на відео.
Скількі ще можна «заробляти» на війні та на військових?

– Микола КонопелькоRelated Post