Поки на вулицях столиці цей трамвай будуть тестувати

Про це повідомляє прес-служба “Київпастрансу”.

Комунальне підприємство “Київпастранс” в рамках всеукраїнського тестування отримало трисекційний трамвайний поїзд моделі К-1М6 компанії “Татра-Юг”, який був виготовлений на виробничих потужностях Південного машинобудівного заводу.

Трамвайний поїзд має понад 70% низької підлоги, обладнаний місцями для людей з інвалідністю, кондиціонером та мережею Wi-Fi. В салоні встановлені ергономічні крісла, система звукового інформування пасажирів та світлодіодне освітлення.

Експлуатація трамвайного поїзда відбуватиметься на лівобережних маршрутах, які експлуатує Дарницьке трамвайне депо. Мета – продемонструвати переваги низькопідлового трамвая на місцевості, де не передбачені зупинкові платформи. Подібні тестування вже відбулися у містах Кам’янське та Дніпро.

Нагадаємо, що за договорами минулого року КП “Київпастранс” було придбано та введено в експлуатацію нових 35 вагонів “PESA Fokstrot” та 5 вагонів “Електрон T5B64”.

Повідомляє Depo.Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/393743.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/393743-150x150.jpgKiev_TimeКиївновый,ТрамвайПоки на вулицях столиці цей трамвай будуть тестувати Про це повідомляє прес-служба 'Київпастрансу'. Комунальне підприємство 'Київпастранс' в рамках всеукраїнського тестування отримало трисекційний трамвайний поїзд моделі К-1М6 компанії 'Татра-Юг', який був виготовлений на виробничих потужностях Південного машинобудівного заводу. Трамвайний поїзд має понад 70% низької підлоги, обладнаний місцями для людей з інвалідністю, кондиціонером та...| Київської області та України | Kiev Time