Сьогодні, 2 травня, комунальне підприємство “Київпастранс” в рамках всеукраїнського тестування отримало трисекційний трамвай. Про це йдеться на сайті підприємства.

Трамвайний поїзд моделі К-1М6 компанії “Татра-Юг” був виготовлений на виробничих потужностях Південного машинобудівного заводу.

Трамвайний поїзд має понад 70% низької підлоги, обладнаний місцями для людей з інвалідністю, кондиціонером та мережею Wi-Fi. В салоні встановлені ергономічні крісла, система звукового інформування пасажирів та світлодіодне освітлення.

Експлуатація трамвайного поїзда відбуватиметься на лівобережних маршрутах, які експлуатує Дарницьке трамвайне депо.

Нагадаємо, що за договорами минулого року КП “Київпастранс” було придбано та введено в експлуатацію 35 вагонів «PESA Fokstrot» та 5 вагонів «Електрон T5B64».

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Kyyivpastrans-testuye-trysektsijnyj-tramvaj-z-merezheyu-Wi-Fi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Kyyivpastrans-testuye-trysektsijnyj-tramvaj-z-merezheyu-Wi-Fi-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствоКП "Київпастранс",тестування,ТрамвайСьогодні, 2 травня, комунальне підприємство 'Київпастранс' в рамках всеукраїнського тестування отримало трисекційний трамвай. Про це йдеться на сайті підприємства. Трамвайний поїзд моделі К-1М6 компанії 'Татра-Юг' був виготовлений на виробничих потужностях Південного машинобудівного заводу. Трамвайний поїзд має понад 70% низької підлоги, обладнаний місцями для людей з інвалідністю, кондиціонером та мережею Wi-Fi. В...| Київської області та України | Kiev Time