ПАТ “Укрзалізниця” до кінця року встановить на столичному залізничному вокзалі нові ескалатори, до 8 травня компанія приймає пропозиції для участі у тендері.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ “Укрзалізниця”.

“Філія «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» оголосила тендер на придбання двох ескалаторів, що будуть встановлені у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу в місті Києві. Нові підйомники будуть встановлені на місці діючих. Пропозиції на участь у тендері приймаються до 8 травня”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, гарантія на ескалатори має бути не менше 3 років з дня введення в експлуатацію. Очікувана вартість закупівлі 13,86 млн грн.

Нові ескалатори у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу станції Київ-Пасажирський Укрзалізниця планує встановити до кінця року. Наявні ескалатори майже вичерпали термін своєї експлуатації. Підйомники, які наразі експлуатуються на вокзалі, були встановлені у 2001 році під час реконструкції вокзалу. Вони працюють 20 годин на добу й обслуговують 20-40 тисяч пасажирів щоденно.

Під час останнього технічного огляду були сформульовані зауваження щодо функціонування ескалатора, який працює на спуск. Зокрема, виявлено граничний знос поручнів ланцюга та їх приводу. У зв’язку із цим 28 лютого 2018 року було тимчасово призупинено роботу ескалатора, який працює на спуск. Після проведення ремонту та заміни поручнів 5 квітня цей ескалатор запущено в роботу.

На теперішній час обидва ескалатори працюють у штатному режимі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1502638666-8665.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1502638666-8665-150x150.jpgKiev-TimeКиїв"Укрзалізниця",вокзал,КиївПАТ 'Укрзалізниця' до кінця року встановить на столичному залізничному вокзалі нові ескалатори, до 8 травня компанія приймає пропозиції для участі у тендері. Про це повідомляє прес-служба ПАТ 'Укрзалізниця'. 'Філія «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» оголосила тендер на придбання двох ескалаторів, що будуть встановлені у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу в місті Києві. Нові підйомники...| Київської області та України | Kiev Time