Сб. Лип 13th, 2024

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні, біля хреста, напередодні дня Святого Миколая родини Героїв Небесної Сотні разом з військовослужбовцями та митцями культури встановили Різдвяну ялинку.  Ялинка прикрашена жовто-блакитними стрічками та янголятами, які зробили школярі молодших класів Івано – Франківського ліцею  – про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомляє Благодійний фонд “Майдан Гідності”:

Напередодні дня Святого Миколая на Алеї Героїв Небесної Сотні, біля хреста встановили Різдвяну ялинку.

Не дивлячись на снігопад та шалений вітер, спільними зусиллями разом з родинами Героїв Небесної Сотні, митцями культури, працівниками Міністрества культури, бійцями батальйону ім. “Кульчицького” та “Київ-2”, нам вдалося встановити та прикрасити Різдвяну ялинку.

Ялинку прикрашено чудовими янголятами, жовто-блакитними стрічками та цукерками.

Меморіал Героїв прикрасили гілочками ялини з калиною.

Висловлюємо щиру подяку всім хто долучився до встановлення, виготовлення прикрас та вбирання Різдвяної ялинки для наших Героїв:

Дякуємо діткам школи-ліцею № 23, (3 – Г та 4 -Г класи) міста Івано – Франківськ за чудових янголят, які були зроблені маленькими рученятами!

Дякуємо КП УЗН Оболонського району та Відділ контролю за благоустроєм Оболонського району м.Києва за чудову красуню ялинку!

Завдяки спільним зусиллям Різдвяна красуня прикрашає Алею Героїв Небесної Сотні!

школа ліцей № 23 місто Івано - Франківськ

місто Івано - Франківськ школа-ліцей № 23

місто Івано - Франківськ школа-ліцей

Yulia Datsenko Юлія Цепун Ірина Гурик

Volodymyr Pastushok Володимир Пастушок

Ігор Гурик

Наталія Дигдалович Natalja Dyhdalovich

Батальйон Кульчицького Юлія Цепун Ярослав Бондаренко Володимир Пастушок

Sergii Proskurnia  Ирина Новосаденко (Irina Novosadenko)  Игорь Гурык (Ігор Гурик)   Ірина Гурик  Юлия Цепун  Volodymyr Pastushok  Yulia Datsenko Наталія Дигдалович (Natalja Dyhdalovich)  Ярослав Бондаренко  Ігор СавчукRelated Post