Новорічні ялинки встановлять у районах Києва, а також на Софійській площі, але масових заходів та концертних програм цього року у столиці не буде. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю РБК-Україна.

Міський голова розповів, що щодня спілкується з українськими військовими і знає, що бійці хотіли б, щоб у Києві була ялинка і їхні діти мали новорічний настрій.

«Ми розуміємо, що масові заходи заборонені у воєнний час. І їх не буде в жодному разі. Але скасовувати Новий рік та Різдво ніхто не збирається, і атмосфера Нового року має бути. Не можна дозволити Путіну вкрасти наше Різдво. Незважаючи на різні думки від різних сторін – чи потрібно чи не потрібно – ми звернулися до бізнесу, який погодився не за бюджетні гроші, а за свої приватні кошти встановити ялинки без новорічного пафосу», – пояснив Кличко.

Він пообіцяв, що у столиці буде кілька новорічних локацій у районах, у тому числі на Софійській площі – там будуть встановлені ялинки.

«Але ми вирішили без масових заходів, без концертних програм, без фастфудів. Буде встановлена виключно ялинка, щоб нагадувало про новорічний настрій нашим дітям. Знаєте, не хочеться забирати у дітей Святого Миколая…» – пояснив Кличко.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/11/christmas-baubles-1869989_960_720.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/11/christmas-baubles-1869989_960_720-150x150.jpgadminВідпочинокКиївСуспільствоВіталій Кличко,головна новорічна ялинка,мер Києва,ялинкаНоворічні ялинки встановлять у районах Києва, а також на Софійській площі, але масових заходів та концертних програм цього року у столиці не буде. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в інтерв'ю РБК-Україна. Міський голова розповів, що щодня спілкується з українськими військовими і знає, що бійці хотіли б, щоб у Києві була...| Київської області та України | Kiev Time