У столиці на Софійській площі цього року встановлять 12-метрову символічну «ялинку незламності». Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, інформує КМДА.

«Бізнес звернувся до нас із пропозицією встановити своїм коштом ялинку – не таку велику, як завжди. Наприклад, торішня ялинка була висотою 31 метр, цього року буде майже втричі нижчою – 12 метрів. Прикрашатимуть її будуть енергозберігаючі гірлянди, які підсвічуватимуться від генератора, який також запропонували надати меценати», – пояснив міський голова.

За його словами, неподалік генератора будуть встановлені точки для підзарядки гаджетів. Після свят генератор планують передати військовим.

«Тому у нас цього року буде така символічна ялинка незламності», – сказав Кличко.

Стало відомо, що військову ялинку прикрасять прикрасами минулих років. Компанія «Глобал Декор» надасть 1000 куль синього та жовтого кольорів, а також 500 білих голубів. Верхівку ялинки увінчає герб України.

Нижню частину ялинки буде оформлено стендами з прапорами країн, які допомагають Києву впоратися з викликами та наслідками війни.

Кличко зазначив, що бюджетні кошти на роботи зі встановлення та підсвічування ялинки не витрачатимуть – усі робитимуть виключно за рахунок меценатів. Міські комунальні служби приєднаються до монтажних робіт, прибирання території площі.

Тим часом масових розважальних заходів, фудкортів, ярмарків, атракціонів на Софійській площі не буде.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/12/175759-1024x675.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/12/175759-150x150.jpgadminВідпочинокКиївСуспільствоВіталій Кличко,Кличко,свято,ялинка,ялинка незламностіУ столиці на Софійській площі цього року встановлять 12-метрову символічну «ялинку незламності». Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, інформує КМДА. «Бізнес звернувся до нас із пропозицією встановити своїм коштом ялинку – не таку велику, як завжди. Наприклад, торішня ялинка була висотою 31 метр, цього року буде майже втричі нижчою – 12...| Київської області та України | Kiev Time