Нд. Лип 21st, 2024

Бібліотеку в Оболонському районі Києва планують перейменувати на честь Героїв Небесної сотні: активісти просять допомоги у голосуванні

На сайті Центральної районної бібліотеки для дітей Оболонського району Києва з’явилося голосування – користувачів просять допомогти обрати нову назву для закладу.

Наразі бібліотека носить ім’я Аркадія Гайдара, радянського письменника та діяча, досить суперечливої особистості. Таким чином, заклад підпадає під дію Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

За поданням громадських активістів, Оболонською райрадою розглядається питання про доцільність перейменування. Сайт закладу запропонував користувачам висловити свою думку з приводу того, яку назву має носити бібліотека. Варто зауважити, що активісти пропонують вшанувати події Революції Гідності, перейменувавши дитячу бібліотеку на честь героїв Небесної сотні.

Обговорення варіантів нової назви триватиме до 18 листопада 2017 року. Долучитися до голосування на сайті бібліотеки можна за посиланням.Related Post