Розважальний захід для підлітків за ініціативи керівництва Головного управління Національної поліції у м. Києві провели працівники відділу ювенальної превенції.

“Дитячі” поліцейські намагались зробити захід цікавим та пізнавальним, адже у Центр соціально-психологічної реабілітації потрапляють діти з важкою долею.

Перебування у таких місцях завжди іде на користь, оскільки підлітки дізнаються багато нового, збагачують свій кругозір, а головне – набираються позитивних вражень.

Різноманітні представники фауни викликали у маленьких відвідувачів безліч щирих емоцій.

У супроводі поліцейських вихованці не тільки дивились у зоопарку на тварин, а й із задоволенням їх годували та робили фотографії на згадку.

Тож діти отримали від екскурсії велике задоволення та подякували правоохоронцям за незабутні відчуття.

Відділ комунікації поліції Києва

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/zooparkdity070520183.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/zooparkdity070520183-150x150.jpgKiev-TimeКиїввихованці,зоопарк,Київ,ПоліціяРозважальний захід для підлітків за ініціативи керівництва Головного управління Національної поліції у м. Києві провели працівники відділу ювенальної превенції. 'Дитячі' поліцейські намагались зробити захід цікавим та пізнавальним, адже у Центр соціально-психологічної реабілітації потрапляють діти з важкою долею. Перебування у таких місцях завжди іде на користь, оскільки підлітки дізнаються багато нового, збагачують...| Київської області та України | Kiev Time