Відкрито рух недобудованим Подільським мостовим переходом між Подолом та Русанівськими Садами для автомобілів екстрених та спеціалізованих служб.

Мостовим переходом курсуватиме автобусний маршрут №111: він сполучить станції метрополітену “Лівобережна” і  “Площа Українських Героїв”, повідомляє “Економічна правда”.

Проїзд приватному автотранспорту і на велосипедах та прохід пішки заборонений.

Будівництво з’їзду на вулицю Центральну Садову на Русанівських Садах не було передбачено чинним проєктом будівництва мостового переходу.

Міська влада вирішила побудувати з’їзд на Центральну Садову до місцевих виборів 2020 року, бо не встигали звести розв’язку на проспект Алішера Навої та вулицю Бальзака. Втім, генпідрядник будівництва зміг добудувати з’їзд на Центральну Садову лише у 2023 році.

“Наступним етапом Департамент транспортної інфраструктури виконає комплекс робіт для забезпечення проїзду на вул. О. Бальзака (ці роботи вже тривають). А також здійснить ремонт вулиці Центральна Садова включно з облаштуванням мережі водовідведення. І проїзд на Бальзака, і ремонт Центральної Садової плануємо завершити наступного року”, – заявив мер Києва Віталій Кличко.

Фото: Telegram.