У постраждалої – багато ран на обличчі

У суботу, 31 березня, в Києві, невідомий перехожий врятував жінку від грабіжника. Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook засновник проекту dtp.kiev.ua Влад Антонов.

Жінка розповіла, що зловмисник напав на неї, коли вона виходила з роботи. Він вдарив її ззаду по голові і штовхнув з такою силою, що жінка впала і сильно пошкодила собі обличчя об асфальт.

“Друзі! Зі мною трапилася біда! Вчора о 19-00 біля СШ №6 по вул. Робоча, я поверталася з роботи додому і переходила дорогу, мене вдарили ззаду по голові і штовхнули, я впала і вдарилася обличчям об асфальт!”, – розповіла жертва злочину.

Після того, як грабіжник вдарив її, він схопив її рюкзак і почав тікати вниз по вулиці.

“Грабіжник схопив мій рюкзак і почав тікати вниз по Робочій, там був мій телефон, документи та ключі. Я стала кликати на допомогу і бігла за ним”, – повідомила жінка і додала, що грабіжника зупинив якось чоловік.

Невідомий перехожий наздогнав грабіжника, забрав рюкзак постраждалої жінки і допоміг їй дійти додому.

“Якийсь чоловік зупинив грабіжника, забрав мою рюкзак і допоміг мені дійти додому. Мені дуже боляче і прикро, мені понівечили обличчя! Друзі! Будьте обережні, він нападає ззаду і швидко тікає! Я прошу всіх, хто міг бачити цей випадок, зателефонувати мені і допомогти знайти цього покидька, щоб він більше нікому не зміг заподіяти болю і страждань!”, – попередила постраждала жителів Києва.

 

Фото: Постраждала (facebook.com/vlad.life)

Жінка подякувала своєму невідомому рятівнику і поцікавилася, де в момент злочину перебувала поліція.

“Я завжди знала, що світ не без добрих людей, і я від усього серця дякую людини, який вчора мені допоміг, ви справжній чоловік, хай бог береже вас! Шановна поліція! Де ж ви, коли потрібна ваша допомога? Серед білого дня на мене напали, спотворили і пограбували!!!”, – написала постраждала.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/eeb9652a_af29_4e04_b3dc_26abb649391b_650x410.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/eeb9652a_af29_4e04_b3dc_26abb649391b_650x410-150x150.jpgadminКиївКриміналПодіїСуспільствоУ постраждалої - багато ран на обличчі У суботу, 31 березня, в Києві, невідомий перехожий врятував жінку від грабіжника. Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook засновник проекту dtp.kiev.ua Влад Антонов. Жінка розповіла, що зловмисник напав на неї, коли вона виходила з роботи. Він вдарив її ззаду по...| Київської області та України | Kiev Time