У зловмисників вилучили зброю та 10000 доларів США, які вони відібрали у потерпілого. Розпочато два кримінальні провадження. 

Столичні працівники карного розшуку отримали оперативну інформацію, що у столиці діє фальшивий обмінник. Тож біля цього закладу на вулиці Татарській у Шевченківському районі Києва влаштували засідку.

Сьогодні під час обміну валюти, а оголошення про надання таких послуг спритники розмістили у мережі Інтернет, шахраї, отримавши 10000 доларів США, намагалися втекти через вікно.

Оперативники почали переслідування  зловмисників. Під час втечі один із правопорушників застосував зброю у бік поліцейських. Однак завдяки професійним діям правоохоронців його разом зі спільником затримали. Внаслідок стрілянини ніхто не постраждав.

Слідчі розпочали два кримінальні провадження за ч. 4 ст. 186 (Грабіж) та ст. 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує до 15-ти років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/strilyanpolice7-1024x725.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/strilyanpolice7-150x150.jpgKiev-TimeКиївКиїв. валютні шахраї,ПоліціяУ зловмисників вилучили зброю та 10000 доларів США, які вони відібрали у потерпілого. Розпочато два кримінальні провадження.  Столичні працівники карного розшуку отримали оперативну інформацію, що у столиці діє фальшивий обмінник. Тож біля цього закладу на вулиці Татарській у Шевченківському районі Києва влаштували засідку. Сьогодні під час обміну валюти, а оголошення про надання...| Київської області та України | Kiev Time