Чт. Чер 20th, 2024

У Київраді назвали терміни відновлення руху поїздів між станціями метро “Либідська” і “Деміївська”

Відновлення пошкодженої ділянки тунелю метро між станціями “Либідська” і “Деміївська” планується на початок червня. Її повністю перебудують.

“Поверхня місця аварії укріплюється для того, щоб могла працювати важка техніка. Планується вирити котлован та провести додаткові експертизи стану ґрунтів. Попередньо заплановано замінити бетонний тунель на ділянці 27 метрів, додатково посилити його за рахунок хімічного укріплення ґрунтів ззовні та металічного каркаса всередині тунелю”, – написав в Facebook повідомив депутат Київради, член тимчасової контрольної комісії щодо аварійної ситуації на метрополітені Тарас Козак.

За його словами, строком відновлення експлуатації цієї ділянки столичної підземки експерти наразі називають початок червня. Вартість ремонту досі невідома, тому що немає проєкту. Також відкрите питання, чиїм коштом буде проводитися ремонт.

Наразі на проблемній ділянці фахівці демонтували колії, знеструмили її, а також встановили спеціальні конструкції на ділянці 72 метри. Як свідчать встановленні ще в грудні маячки, руйнування тунелю не відбувається.

Фото: Тарас Козак.Related Post