У Національному науково-природничому музею в Києві під час чистки опудала червонодзьобого пелікана, знайшли записку датовану 1840 роком.

Про це повідомляється у Facebook музею.

За даними джерела, співробітниця музею чистила від пилу пір’я опудала червонодзьобого пелікана, коли з його дзьоба випала записка, датована 1840 року.

У київському музеї під час чистки експоната знайшли записку 1840 року

Завдяки записці працівники музею змогли дізнатись походження експонату, оскільки у книзі надходжень відділу зоології цієї інформації не було.

Зазначається, що колектором експонату є «Ілля Гаврилович Вознесенський, який здобув червонодзьобого пелікана 15 жовтня 1840 року. Сталося це біля берегів Каліфорнії в гавані Бодега, яка носить ім’я іспанського капітана».

“Громадське”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-kyyivskomu-muzeyi-pid-chas-chystky-eksponata-znajshly-zapysku-1840-roku.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-kyyivskomu-muzeyi-pid-chas-chystky-eksponata-znajshly-zapysku-1840-roku-150x150.jpgKievTimeІсторіяКиївКультураПодіїекспонат,записка,музейУ Національному науково-природничому музею в Києві під час чистки опудала червонодзьобого пелікана, знайшли записку датовану 1840 роком. Про це повідомляється у Facebook музею. За даними джерела, співробітниця музею чистила від пилу пір'я опудала червонодзьобого пелікана, коли з його дзьоба випала записка, датована 1840 року. Завдяки записці працівники музею змогли дізнатись походження експонату,...| Київської області та України | Kiev Time