В рамках проекту «Відкрита музика міста» з ініціативи київських активістів пройде серія концертів CLASSIC PIQUE-NIQUE/Класик Пікнік.

П’ять разів протягом цього літа на сцені в парку ім. Тараса Шевченка будуть звучати шедеври світової класики у виконанні українських та зарубіжних музикантів.

“Ми хочемо створити новий формат відпочинку: об’єднати міський пікнік в парку з концертом легкої класики. Це дуже по-європейськи – елегантно і одночасно демократично, саме те, чого бракує столиці. Такий підхід прихильно сприйме і молодь, і старше покоління. Адже це так приємно – мати можливість вийти ввечері в улюблений парк не просто погуляти, а на концерт”, – каже автор проекту Марія Дідковська.

Вхід на концерти в парку ім. Шевченка безкоштовний.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-parku-im.-Tarasa-SHevchenka-provedut-bezkoshtovni-kontserty.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-parku-im.-Tarasa-SHevchenka-provedut-bezkoshtovni-kontserty-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствобезкоштовні концерти,парк ім. Тараса ШевченкаВ рамках проекту «Відкрита музика міста» з ініціативи київських активістів пройде серія концертів CLASSIC PIQUE-NIQUE/Класик Пікнік. П'ять разів протягом цього літа на сцені в парку ім. Тараса Шевченка будуть звучати шедеври світової класики у виконанні українських та зарубіжних музикантів. 'Ми хочемо створити новий формат відпочинку: об'єднати міський пікнік в парку з...| Київської області та України | Kiev Time