Будівля знаходиться на балансі ЗАТ “УкрСАТ”, але перебуває в досить-таки занедбаному стані.

Проти ночі 78 грудня в Києві, на другому поверсі нежитлового будинку-пам’ятки архітектури по вулиці Ільїнській, 5/14, спалахнула пожежа.Обійшлося без постраждалих. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє спільнота dtp.kiev.ua.

На місці працювали екіпажі ДСНС, патрульної поліції і швидкої допомоги. Вулицю Волоську через пожежу довелось тимчасово перекрити. Причини загоряння будівлі з’ясовуються.

За даними Інформаційного зведеного переліку об’єктів культурної спадщини Подільського району станом на 1.05.2017, будинок житловий 1874-1875 рр. за адресою вул. Ільїнська 5/14 є пам’яткою архітектури і має охоронний номер №623-Кв.

Станом на сьогоднішній день  будівля знаходиться на балансі ЗАТ “УкрСАТ”, але перебуває в досить-таки занедбаному стані. За даними Подільської РДА, він взагалі є аварійним. В райдержадміністрації пропонують повернути будівлю до комунальної власності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві на перехресті за лічені хвилини згоріло авто.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/84_main_ukr-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/84_main_ukr-1-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїПодільський районПодільська РДА,пожежаБудівля знаходиться на балансі ЗАТ 'УкрСАТ', але перебуває в досить-таки занедбаному стані. Проти ночі 78 грудня в Києві, на другому поверсі нежитлового будинку-пам'ятки архітектури по вулиці Ільїнській, 5/14, спалахнула пожежа.Обійшлося без постраждалих. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє спільнота dtp.kiev.ua. На місці працювали екіпажі ДСНС, патрульної поліції і швидкої...| Київської області та України | Kiev Time