Алею пам’яті воїнів АТО тільки напередодні, до Дня Збройних Сил України, урочисто відкрили в Солом’янському районі столиці.

В Києві на вулиці Янки Купали невідомі через кілька годин після відкриття зірвали табличку на пам’ятному знаці, встановленому на честь мужності і героїзму українських бійців, в тому числі і тих, хто віддав на війні своє життя.

“Щойно гуляв там там з собаками – табличка, схоже, відламана (її немає, лише штирі стирчать), з квітами теж щось зробили недобре”, –  повідомили користувачі соцмереж про варварський інцидент.

Нагадаємо, в Києві 6 грудня, до Дня Збройних Сил відкрили Алею пам’яті воїнів АТО, на алеї висадили 82 акації, відремонтували пішохідну зону та встановили пам’ятний знак.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/A11.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/A11-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїСолом`янський районСуспільствоАлея пам'яті воїнів АТО,вандализмАлею пам'яті воїнів АТО тільки напередодні, до Дня Збройних Сил України, урочисто відкрили в Солом'янському районі столиці. В Києві на вулиці Янки Купали невідомі через кілька годин після відкриття зірвали табличку на пам'ятному знаці, встановленому на честь мужності і героїзму українських бійців, в тому числі і тих, хто віддав на війні...| Київської області та України | Kiev Time