Мер Києва Віталій Кличко дав доручення взяти під нагляд і охорону скульптури на Поштовій площі, які виготовлені з бронзи. Нещодавно вони постраждали від вандалів – поливальників на цінні метали.

“За допомогою системи «Безпечна столиця» будь-який об’єкт, що має цінність можна виокремити спеціальним периметром в системі відео нагляду, і, вразі його перетинання, сигнал передається на пульт патрульної поліції. Таким чином розшук крадіїв триватиме до 30 хвилин. Тим, хто ще не зрозумів, що у Києві майже все під наглядом, а відео фіксація порушення буде доказовою базою у суді, треба вивчати законодавство”, – написав директор КП «Київські парки» Денис Півнєв у Фейсбук.

Як поліція упіймала крадіїв металу дивіться у відеоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Vsi-vydatni-pamyatnyky-i-skulptury-Kyyeva-budut-pid-videosposterezhennyam.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Vsi-vydatni-pamyatnyky-i-skulptury-Kyyeva-budut-pid-videosposterezhennyam-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствовідеоспостереження,Віталій Кличко,пам'ятники культури,патрульна поліця,Поштова площаМер Києва Віталій Кличко дав доручення взяти під нагляд і охорону скульптури на Поштовій площі, які виготовлені з бронзи. Нещодавно вони постраждали від вандалів – поливальників на цінні метали. 'За допомогою системи «Безпечна столиця» будь-який об’єкт, що має цінність можна виокремити спеціальним периметром в системі відео нагляду, і, вразі його...| Київської області та України | Kiev Time