Спуск з Хрещатика на Поділ перекриють до четверга через необхідність проведення ремонтних робіт.

Володимирському узвозі 4 грудня почнуться роботи з відновлення благоустрою, які будуть продовжуватися до кінця середи, 6 грудня. Рух транспорту на цій ділянці дороги буде перекрито. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

“3 грудня заплановані випробування регуляторів тиску. 4 грудня почнуться роботи з відновлення благоустрою, які будуть продовжуватися до кінця середи, 6 грудня”, – повідомили у КМДА.

За даними адміністрації, на узвозі відбулася заміна запірної арматури діаметром 500 мм на мережі та встановлено регулятори тиску і замінено підвідну до насосної станції.

Запірна арматура на Володимирському узвозі перебувала в експлуатації з 1973 року, повністю зношена та перебуває у аварійному стані. За останні роки на цьому місці відбулося понад 15 аварій”, – заявили у “Київавтодорі”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Київрада визначилася з переліком вулиць, на яких заборонять паркування.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1512311849-6639.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1512311849-6639-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільство"Київавтодор",Володимирський узвізСпуск з Хрещатика на Поділ перекриють до четверга через необхідність проведення ремонтних робіт. Володимирському узвозі 4 грудня почнуться роботи з відновлення благоустрою, які будуть продовжуватися до кінця середи, 6 грудня. Рух транспорту на цій ділянці дороги буде перекрито. Про це повідомили у прес-службі КМДА. '3 грудня заплановані випробування регуляторів тиску. 4...| Київської області та України | Kiev Time