25-річний іноземець зґвалтував свою випадкову знайому в під’їзді її власного будинку.

Співробітники Деснянського управління поліції по гарячих слідах затримали 25-річного чоловіка, який познайомився в кафе з 32-річною киянкою, провів її додому та “на прощання” зґвалтував у під’їзді її власного будинку. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

“Потерпіла розповіла працівникам поліції: у розважальному закладі вона познайомилась з іноземцем, разом вживали алкогольні напої. Жінка додала, що після закриття кафе новий знайомий запропонував провести її додому. Однак, коли вони зайшли у під’їзд, зловмисник почав її душити, від чого вона втратила свідомість. Прийшовши до тями, потерпіла зрозуміла, що її зґвалтували, оскільки вона лежала на підлозі без білизни та з численними травмами”, – йдеться у повідомленні.

Затримати зловмисника вдалося завдяки камерам відеоспостереження, розташованим у тому самому кафе, в якому з ґвалтівником познайомилася потерпіла. Ним виявився 25-річний громадянин іншої країни, який раніше не притягався до кримінальної відповідальності. За фактом скоєння злочину розпочато кримінальне провадження, згідно якого зловмиснику загрожує до п’яти років ув’язнення.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/PM657image001.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/PM657image001-150x150.jpgYuliyaДеснянський районКиївКриміналзґвалтування,поліція Києва25-річний іноземець зґвалтував свою випадкову знайому в під'їзді її власного будинку. Співробітники Деснянського управління поліції по гарячих слідах затримали 25-річного чоловіка, який познайомився в кафе з 32-річною киянкою, провів її додому та 'на прощання' зґвалтував у під'їзді її власного будинку. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва. 'Потерпіла розповіла працівникам поліції: у...| Київської області та України | Kiev Time