В схованці, облаштованій під балконом багатоквартирного будинку, правоохоронці знайшли корпуси гранат, запали та набої.

В Дніпровському районі Києва правоохоронці, зупинивши для перевірки двох чоловіків, несподівано отримали від них важливу інформацію. Так, співробітникам поліції чоловіки розповіли про сховище боєприпасів, облаштоване під балконом будинку, в якому вони мешкають. За вказаною адресою правоохоронці і справді знайшли цілий арсенал, для вилучення якого довелося запросити навіть вибухотехніків, повідомляють в прес-службі поліції Києва.

“У вказаному місці ми виявили та за допомогою вибухотехніків вилучили предмети, схожі на два корпуси гранат “РГД-5”, один корпус гранати “Ф-1″ та три запали до них, а також 18 набоїв калібру 7.62 мм та 90 набоїв 5.45 мм” – йдеться у повідомленні.

Власником арсеналу виявився 42-річний мешканець того ж таки будинку. Під час обшуку в його оселі, на додачу до всього правоохоронці знайшли карабін із глушником “МКМ-072СБ”, пістолет  “ПМ Вій” та набої до зазначеної вогнепальної зброї.

“На карабін власник надав дозвільний документ, але ми його вилучили і разом із іншими виявленими предметами направили на експертизу. Нам він пояснив, що зброю зберігав для власної безпеки, а боєприпаси знайшов і хотів віднести у поліцію, але не встиг. Його покази ми перевіряємо”, – розповів начальник Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін.

Чоловік раніше закону не порушував, тож його відпустили під особисте зобов’язання. Але за фактом події розпочато кримінальне провадження, згідно якого йому загрожує до семи років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Деснянському районі столиці просто в гаражі зберігалися карабіни, рушниця, набої та холодна зброя.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/PM574image001.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/PM574image001-150x150.jpgYuliyaДніпровський районКиївКриміналнелегальна зброя,поліція КиєваВ схованці, облаштованій під балконом багатоквартирного будинку, правоохоронці знайшли корпуси гранат, запали та набої. В Дніпровському районі Києва правоохоронці, зупинивши для перевірки двох чоловіків, несподівано отримали від них важливу інформацію. Так, співробітникам поліції чоловіки розповіли про сховище боєприпасів, облаштоване під балконом будинку, в якому вони мешкають. За вказаною адресою правоохоронці...| Київської області та України | Kiev Time