У зверненні до мешканців міста Харків Ігор Терьохів порушив закон України.
На мера Харкова Ігоря Терехова наклали штраф у сумі 3400 грн за використання російської мови під час звернень до громадян. Про це повідомив мовний омбудсмен Тарас Кремень.

Уповноважений із захисту державної мови виніс ухвалу про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за порушення Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» харківським міським головою.

У ухвалі зазначено, що Терехов використовував недержавну мову у зверненнях до мешканців Харкова в ефірі телемарафону Єдині новини.

Також мовний омбудсмен виніс попередження, згідно з яким офіційні інтернет-представництва мера в Telegram та Facebook мають бути виконані державною мовою.

Постанови набирають законної сили 4 грудня після закінчення терміну їхнього оскарження.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/11/Ukrayinska-mova-derzhavna-mova.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/11/Ukrayinska-mova-derzhavna-mova-150x150.jpgadminАнтипропагандаВладаКриміналСуспільствоІгор Терьохів,Тарас Кремень,українська мова,ХарківУ зверненні до мешканців міста Харків Ігор Терьохів порушив закон України. На мера Харкова Ігоря Терехова наклали штраф у сумі 3400 грн за використання російської мови під час звернень до громадян. Про це повідомив мовний омбудсмен Тарас Кремень. Уповноважений із захисту державної мови виніс ухвалу про накладення адміністративного стягнення у вигляді...| Київської області та України | Kiev Time