Сб. Лип 20th, 2024

Протести в Конотопі. Мера Семеніхіна хотіли вкинути в сміттєвий бак та жбурнули в голову яйцем (ВІДЕО)

Мешканці Конотопа вимагали усунення міського голови із займаної посади. Причина вимоги — відсутність позитивних зрушень у розвитку міста, соціальні проблеми що накопичилися і корупційні дії мера Семеніхіна.

Сотні місцевих жителів зібралися сьогодні біля будівлі Конотопської міської ради.

Протестувальники встановили сміттєвий бак з явним натяком, що туди скоро потрапить Семеніхін.

Проте місцевих жителів і АТОвців, які прийшли висловити своє невдоволення його діями А. Семеніхін обізвав «бунтом ригів».

Люди хотіли люстрації мера і його від ставки, але «свободівець» зайняв дуже зручну позицію, якщо ти проти мене і мого режиму (свавілля на посаді мера) значить ти або «тітушка», або «російський агент» або «риг» — що є традиційними маніпулятивними відмовками для псевдонаціоналістів і популістів таких як Семеніхін.

Жителі і виборці А.Семеніхіна втомилися від його показної діяльності.

Краще б вирішував проблеми міста, а не вів прямі ефіри і стрім як 13 річна дівчинка-підліток, ведуча свій блог або інтернет-щоденник — заявляли протестувальники.

Як повідомили учасники протесту — четвертий рік свавілля А. Семеніхіна по відношенню до своїх виборців і жителям міста Конотоп вже досяг крайньої точки.

Скільки можна це терпіти і ховатися? Боятися висловити свою думку? Чотири роки про Конотоп чує вся Україна і не може зрозуміти, чому там постійно твориться незрозуміло-що.

Як кажуть протестуючи — выдповідь на це питання проста — всьому виною А.Семенінін. Може пора щось змінити і зробити життя в Конотопі краще. Що б про Конотоп писали як про місто, в якому все робиться для людей і ставили в приклад всій Україні.

А це зробити не так вже й складно, потрібно просто позбутися одіозного керівника.

Місцеві АТОвці і жителі міста принесли сміттєвий бак і хотіли вкинути туди Семеніхіна, але він сховався за спинами поліцейських, і зробити це не вдалося.

Проте один з учасників протесту кинув яйце і потрапив Семеніхіну в голову.Related Post