Крім тротилової шашки та пластиду, серед речей затриманого чоловіка правоохоронці знайшли запали та детонатори.

Вранці 22 березня співробітники поліції метрополітену звернули увагу на чоловіка з рюкзаком, який прямував у центр міста зі станції “Житомирська”. Чоловіка затримали, і недаремно – при огляді з’ясувалося, що в рюкзаку він перевозив тротилову шашку вагою близько 100 грамів, 100 грамів пластиду, запали УЗРГМ та детонатори. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Затриманий виявився 28-річним уродженцем Волинської області, 1990 року народження. Вилучені у нього предмети направили на експертизу. Особою затриманого зацікавились співробітник СБУ, оскільки, за словами начальника Головного управління Національної поліції Києва Андрія Крищенко, вилученої вибухівки  “достатньо, аби знищити, наприклад, тролейбус, вагон метро чи кілька автомобілів”.

“Отже, коли поліцію критикують за посилення заходів безпеки, нагадую, що ми це робимо для попередження страшних трагедій. Ще раз закликаю бути пильними та уважними до підозрілих предметів чи людей. Не вживати самостійно ніяких заходів та негайно повідомляти про такі факти у поліцію”, – підкреслив Андрій Крищенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 16 березня вулиці Києва патрулюють посилені наряди поліції та Нацгвардії.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/met.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/met-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналвибухівка,Київський метрополітен,поліція Києва,СБУКрім тротилової шашки та пластиду, серед речей затриманого чоловіка правоохоронці знайшли запали та детонатори. Вранці 22 березня співробітники поліції метрополітену звернули увагу на чоловіка з рюкзаком, який прямував у центр міста зі станції 'Житомирська'. Чоловіка затримали, і недаремно - при огляді з'ясувалося, що в рюкзаку він перевозив тротилову шашку вагою близько...| Київської області та України | Kiev Time