За словами свідків, попередньо, це було самогубство.

В Подільському районі столиці відвідувач ресторану “Пузата хата” на вулиці Верхній Вал отримав ножове поранення у шию, від якого, не зважаючи на спроби персоналу допомогти йому, помер.

“На виході з ресторану знайдено труп чоловіка. За словами свідків, попередньо, це було самогубство”, – повідомила в коментарі виданню #Букви речник поліції Києва Оксана Блищик.

Зазначається, що відвідувачі та персонал закладу одразу кинулися йому на допомогу, але від отриманих травм чоловік 1989 року народження помер. Наразі на місці подій працюють слідчі, які опитують свідків та дівчину загиблого.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Ірпені жорстоко вбили подружжя пенсіонерів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/38_main.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/38_main-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналвбивство,поліція Києва,самогубствоЗа словами свідків, попередньо, це було самогубство. В Подільському районі столиці відвідувач ресторану 'Пузата хата' на вулиці Верхній Вал отримав ножове поранення у шию, від якого, не зважаючи на спроби персоналу допомогти йому, помер. 'На виході з ресторану знайдено труп чоловіка. За словами свідків, попередньо, це було самогубство', - повідомила в...| Київської області та України | Kiev Time