Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі головного держвиконавця центрального відділу державної виконавчої служби Черкаського управління юстиції.

Правоохоронці встановили, що посадовець вимагала від місцевого жителя тисячу доларів США. За вказану суму чиновниця обіцяла зняти заборони щодо виїзду за кордон у рамках відкритого виконавчого провадження.

Оперативники спецслужби затримали зловмисницю у робочому кабінеті під час отримання всієї суми хабара.

Вирішується питання щодо оголошення чиновниці про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України триває досудове розслідування.

Операція з викриття протиправних дій посадовця проводилась спільно з прокуратурою та поліцією.

Повідомляє прес-центр СБ Україниhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/n_4806_67348310-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/n_4806_67348310-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільствовиконавча служба,посадовець,СБУ,хабар,ЧеркасиСпівробітники Служби безпеки України викрили на хабарі головного держвиконавця центрального відділу державної виконавчої служби Черкаського управління юстиції. Правоохоронці встановили, що посадовець вимагала від місцевого жителя тисячу доларів США. За вказану суму чиновниця обіцяла зняти заборони щодо виїзду за кордон у рамках відкритого виконавчого провадження. Оперативники спецслужби затримали зловмисницю у робочому кабінеті...| Київської області та України | Kiev Time