У Херсоні група осіб спробувала відбити у співробітників СБУ затриманого капітана керченського судна Норд Володимира Горбенка, якому мали обрати в міському суді запобіжний захід.

Про це повідомляє Укрінформ у четвер, 5 квітня.

Агентство відзначає, що раніше постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін поінформував на своїй сторінці в Facebook, що “сьогодні в Херсоні групою осіб було здійснено спробу відбити у працівників ГУ СБУ в АРК недавно затриману особу, до якої обирали запобіжний захід у Херсонському суді”.

У розмові Бабін підтвердив даний факт і відмітив, що в зазначеній групі було до 15 осіб. Однак спростував уже поширене низкою ЗМІ повідомлення, з посиланням на його інформацію в соцмережі, що особою, яка намагалися відбити, є недавно затриманий на Херсонщині співробітниками СБУ депутат “Євпаторійської міської ради”. Але хто саме є цією особою, у повідомленні Бабіна немає жодного слова.

“За інформацією, отриманою з інших джерел, сьогоднішній інцидент стосувався затриманого капітана керченського судна Норд Володимира Горбенка”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 25 березня російське риболовецьке судно Норд затримали українські прикордонники в Азовському морі. Екіпаж судна запідозрили в порушенні правил перетину держкордону через захід у Кримські порти. У команди, що складається з 10 кримчан, відібрали паспорти.

Напередодні капітану корабля Володимиру Горбенкові стало зле. Його госпіталізували, проте незабаром повернули в СІЗО.

У Москві вже двічі вимагали негайно звільнити моряків судна Норд.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/n_1232_69904082-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/n_1232_69904082-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільствоВолодимир Горбенко,капітан,корабель,напад,росія,СБУ,судно НордУ Херсоні група осіб спробувала відбити у співробітників СБУ затриманого капітана керченського судна Норд Володимира Горбенка, якому мали обрати в міському суді запобіжний захід. Про це повідомляє Укрінформ у четвер, 5 квітня. Агентство відзначає, що раніше постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін поінформував на своїй сторінці в...| Київської області та України | Kiev Time