Кіберполіція затримала шахраїв.

Двох учасників злочинного угруповання затримали кіберполіцейські. Як повідомляє прес-служба відомства, підозрювані використовували підроблені банківські платіжні картки для розрахунків через POS-термінали, розташовані в торговельно-розважальних центрах.

Розрахунки підробленими картками зловмисниками здійснювалися за придбання ювелірних виробів, мобільних телефонів і інших цінних речей.

“На сьогодні зловмисниками завдано збитків одній з банківських установ на суму понад 5,5 млн грн. Злочинна група складалася з чотирьох осіб. Два учасники групи вже затримані згідно зі статтею 208 КПК України. Поліція проводить заходи, спрямовані на встановлення місця перебування та затримання інших учасників злочинної групи”, – йдеться в повідомленні.

На місці події в ході проведення слідчих (розшукових) дій вилучено золоті вироби, коштовний годинник, чеки, підроблені банківські платіжні картки.

“Сума проведених шахрайських операцій становить понад 7 млн ​​гривень”, – зазначили в прес-службі.

Повідомляє: Кореспондентhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/U-Kiyevi-zatrimali-osib-yaki-obdurili-bank-na-7-mln-grn.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/U-Kiyevi-zatrimali-osib-yaki-obdurili-bank-na-7-mln-grn-150x150.jpegКиївКриміналзлочин,злочинці,КіберполіціяКіберполіція затримала шахраїв. Двох учасників злочинного угруповання затримали кіберполіцейські. Як повідомляє прес-служба відомства, підозрювані використовували підроблені банківські платіжні картки для розрахунків через POS-термінали, розташовані в торговельно-розважальних центрах. Розрахунки підробленими картками зловмисниками здійснювалися за придбання ювелірних виробів, мобільних телефонів і інших цінних речей. 'На сьогодні зловмисниками завдано збитків одній з банківських установ на...| Київської області та України | Kiev Time