Чт. Лип 18th, 2024

В Україну незаконно намагалися ввезти дороге обладнання для майнінгу криптовалют

Внаслідок незаконної оборудки Держбюджет міг втратити мільйони гривень.

В аеропорту “Бориспіль” співробітники Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС викрили схему, за якою в Україну  незаконно ввозили відеокарти для так званого “майнінгу” криптовалют. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

Внаслідок зазначеної незаконної оборудки Державний бюджет України міг втратити мільйони гривень, адже правопорушники придбали дороге обладнання для видобутку біткоїнів на території Гонконгу та намагалися  ввезти його в Україну за документами, що містять неправдиві відомості стосовно вартості товару, обійшовши таким чином митний контроль.

“200 зазначених приладів вагою нетто 950 кг вилучено до винесення судом рішення у справі”, – повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

Мінімальна вартість вилученої партії товарів (згідно з інформацією на сайті гонконгського виробника) становить в еквіваленті 13 мільйонів гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в “Борисполі” затримали партію запчастин для військових літаків, заборонених до експорту.Related Post